Məntiqi Təfəkkürü Yoxlayan Testlər Rövşən Əsədov Vəsait ümumi intellekt səviyyəsinin (məntiqi təfəkkürün) yoxlanılması üzrə qəbul imtahanı proqramına uyğun hazırlanmışdır. Vəsaitdə
Azərbaycan Tarixi Situasiya Tapşırıqları Kamran Şeyxzamanlı, Emil Ağayev Qəbul proqramına uyğun yeni 100 mənbə 2019-2022-ci illərdə DİM-in qəbul imtahanlarında və
Riyaziyyat Test Bankı I Hissə Nicat Bağışzadə Sadiq Priverdiyev Müəllimlərin işə qəbulu Sertifikasiya Abituriyent 6000+ testlər Sınaqlar Qəbullar Cavablar Videoizahlar
Abituriyentlər üçün informatika Test Bankı Rəşad Rəsulov I ixtisas qrupu üzrə ali təhsil müəssisələrinin informatika yönümlü ixtisaslarına qəbul imtahanlarına hazırlaşan
Azərbaycan Dili Praktikum (Fərid Ibrahimli, Səməndər Həsənov) -IX və XI sinif buraxılış imtahanlarına hazırlaşan şagirdlər; -Abituriyentlər; -Olimpiada və müsabiqələrə hazırlaşan